Historia firmy

Firma TERMAS została założona w roku 1997. Dzięki wielu zleceniom, podczas których wykonywaliśmy remonty pieców próżniowych wszystkich dostępnych na rynku producentów zdobyliśmy niezbędną wiedzę, umiejętności oraz spory bagaż doświadczeń. Podczas otrzymywanych zleceń wykonywaliśmy kapitalne i całościowe remonty pieców oraz dokonywaliśmy częściowych modernizacji według zaleceń i aktualnych potrzeb naszych klientów przy użyciu najlepszych części do pieców próżniowych.

W naszej rozbudowanej ofercie znajdują się również usługi z zakresu przenoszenia pieców. Dzięki naszej szerokiej operatywności świadczone przez nas usługi zostały zauważone i docenione przez kontrahentów, dzięki czemu prowadzimy działania na terenie całej Polski oraz rozszerzyliśmy ich zakres na całą Europę.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę zarządzającą oraz doświadczoną załogę, która składa się ze specjalistów w dziedzinie remontów pieców. Umiejętności oraz pełne zaangażowanie w wykonywane przez nas zlecenia pozwoliły nam stać się jednym z głównych wykonawców komór próżniowych dla firmy SECO/WARWICK, która jest jedną z wiodących marek w Europie w dziedzinie wytwarzania komponentów cieplnych oraz jednym z liderów badań technologii grzewczej.

Nasze doświadczenie

Remonty pieców
Remonty komór
Przenoszenie pieców
Indywidualne konstrukcje stalowe

Potrzebujesz naszej pomocy?

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę zarządzającą oraz doświadczoną załogę, która składa się ze specjalistów w dziedzinie remontów pieców.
Skontaktuj się